Gorzów Wielkopolski, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
485 000 PLN
Powierzchnia
100 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
4

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 4 pokojowego mieszkania usytuowanego na ostatnim czwartym piętrze w Kamienicy zlokalizowanej w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego. Mieszkanie o powierzchni 100 m2 składa się z:

Pokój dzienny – 41,26 m2, Pokój 2 – 16,45 m2, Pokój 3 – 20,89 m2, Pokój 4 – 16,80 m2, Kuchnia – 11,15 m2, Łazienka – 3,03 m2, Przedpokój – 8,24 m2

Do mieszkania przynależy piwnica 5,11 m2 oraz właściciele korzystają ze sporego strychu, który jest na tym samym piętrze.

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym. Lokal został niedawno odświeżony tj. pomalowano ściany, wymieniono wykładzinę, czyste czeka na nowych lokatorów.

Mieszkanie bardzo ciepłe oraz słoneczne. Dwustronne. Dla komfortu mieszkańców zamontowano rolety zewnętrzne gumowane w pokojach, oraz roletki wewnętrzne w kuchni oraz łazience.

Ponadto zamontowana w ubiegłym roku klimatyzacja miło chłodzi w lecie oraz ogrzewa pomieszczenia ( można ją włączyć zdalnie).

UWAGA CAŁOŚĆ UMEBLOWANIA W CENIE NIERUCHOMOŚCI

Budynek w dobrym stanie technicznym i wizualnym. Charakteryzuje się dobrą izolacją termiczną i akustyczną. Klatka schodowa czysta i zadbana.

Parking przy budynku jest bezpłatny!

Lokal ogrzewany jest dzięki piecykowi gazowemu marki Junkers ( 2020), woda z sieci miejskiej.
Ten rodzaj ogrzewania wpływa na niskie koszty utrzymania, gdyż rachunki za gaz oraz czynsz na dwie osoby to koszt rzędu 700 zl plus prąd.


Niewątpliwym atutem nieruchomości jest to, że mieszkanie nadaje się do natychmiastowego zamieszkania bez ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z remontem. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że mieszkanie jest w doskonałej lokalizacji, która sprawia, że lokatorzy mają bardzo łatwy i szybki dostęp do wszystkich najważniejszych miejsc i punktów życia codziennego!

OFERTA GODNA UWAGI I POLECENIA ZAPRASZAMY NA PREZENTACJE!

  • Komunikacja: Autobus

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe EAS Sp. z o.o.

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe EAS Sp. z o.o. z siedzibą przy , 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ewa@eas.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu