Gorzów Wielkopolski, Górczyn

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
199 000 PLN
Powierzchnia
24,41 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
2

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej kawalerki zlokalizowanej w wolnostojącym domu, który został przerobiony na osobne lokale mieszkalne. Lokal wyodrębniony z własną Księgą Wieczystą. Mieszkanie o powierzchni 24 m2 składa się z:

- dużego pokoju
- kuchni w aneksie
- łazienki z WC.

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni ok. 3 m2

Mieszkanie było przez dłuższy czas wynajmowane w związku z tym wymaga odnowienia i remontu. Ściany szpachlowane i malowane. Podłogi wyłożone panelami. Okna połaciowe drewniane. Kuchnia wyposażona w piekarnik oraz płytę grzewczą elektryczną.

MIESZKANIE JEST BEZCZYNSZOWE!

Budynek zlokalizowany jest na os. Manhattan. Wybudowany w 2010 roku został podzielony na osobne lokale mieszkalne. Klatka schodowa czysta i zadbana. W pobliżu znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Media: woda, prąd, kanalizacja. Ciepła woda z bojlera elektrycznego. Ogrzewanie we własnym zakresie (istnieje możliwość instalacji centralnego ogrzewania). Opłaty: Fundusz remontowy + woda + prąd = razem około 150 zł miesięcznie.

Jest do doskonała oferta dla inwestora, który chce ulokować wolne środki w mieszkanie, które nie będzie generowało kosztów. W związku z tym, że mieszkanie jest bezczynszowe inwestycja zwróci się w przypadku najmu błyskawicznie!

OFERTA GODAN UWAGI I POLECENIA! ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

  • Komunikacja: Autobus

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe EAS Sp. z o.o.

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe EAS Sp. z o.o. z siedzibą przy , 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ewa@eas.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu