Gdańsk, Chełm

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
340 000 PLN
Powierzchnia
32,97 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
1

Proponujemy do sprzedaży mieszkanie o pow.ok.33 m2 w stanie deweloperskim w Gdańsku - Park Południe, dzielnica Chełm.
Mieszkanie to kawalerka w skład której wchodzi pokój z aneksem kuchennym ,łazienka ,hol oraz stałe miejsce postojowe na poziomie 4.
Mieszkanie posiada balkon.
Park Południe to nowoczesne, rodzinne osiedle powstające w otoczeniu bujnej zieleni zaaranżowanej w wyjątkowy park. Inwestycja usytuowana jest przy ul. Wielkopolskiej, w pełnej perspektyw, dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdańsk Chełm.

Największy atut Parku Południe stanowi malowniczy, przyjazny zmysłom park sensoryczny, nowoczesna, elegancka zabudowa, która mimo dużych przeszkleń zapewnia mieszkańcom komfort oraz poczucie prywatności. Osiedle jest jednym z niewielu miejsc, którego mieszkańcy będą mogli cieszyć się przywilejami prywatnego parku.

  • Winda: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Komunikacja: Autobus

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe EAS Sp. z o.o.

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe EAS Sp. z o.o. z siedzibą przy , 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ewa@eas.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu