Słubice

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
257 925 PLN
Powierzchnia
34,39 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

OFERTA BEZPOŚREDNIA! WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pok. mieszkania o pow. 34,39 m2 z tarasem o pow. 8,15 m2, usytuowanego na I piętrze w niskim 2- piętrowym nowoczesnym bloku, zlokalizowanym w Słubicach przy ul. Wojska Polskiego.

Mieszkanie w stanie deweloperskim - do wykończenia.

Na obszarze 3 hektarów powstaje nowoczesne, komfortowe i pełne zieleni osiedle Sady. W ofercie znajdą Państwo 247 nowoczesnych mieszkań i apartamentów o powierzchni od 30 m kw do 76 m kw. Do wyboru mieszkania na parterze z ogródkiem lub na wyższych kondygnacjach z balkonem jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe oraz apartamenty z tarasami.

Całe planowane osiedle tworzyć będą: 3-kondygnacyjne budynki o nowoczesnej architekturze z przestronnymi klatkami schodowymi. Mieszkania i apartamenty wykonane z wysokiej jakości materiałów budowlanych z oknami większymi niż standardowe.

W części środkowej osiedla zlokalizowano tereny zieleni. W części wspólnej ogrodowej zaprojektowano place zabaw i miejsca wypoczynku połączone chodnikami.

Miejsca postojowe zaprojektowano po zewnętrznej stronie osiedla.

Garaże będą znajdować się w parterze budynku nr 4.
Oferujemy:

- nowe mieszkania i apartamenty od 30,78 m kw. do 76,53 m kw. z ogródkami, balkonami i tarasami;
- garaże pojedyncze i podwójne w budynku nr 4;
- miejsce postojowe - 18 450,00 zł brutto

Więcej informacji w biurze!!! ZAPRASZAMY!!!

  • Ogród: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe EAS Sp. z o.o.

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe EAS Sp. z o.o. z siedzibą przy , 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ewa@eas.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu