Gorzów Wielkopolski

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
425 000 PLN
Powierzchnia
43,40 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
Parter

Nowoczesne, przestronny apartament 2-pokojowy z aneksem kuchennym o pow. 43,4 mkw położone na wysokim parterze w niskim bloku 2-piętrowym przy ul. Olimpijskiej.
Wykończony w wysokim standardzie materiałami z najwyższej półki z dbałością o każdy szczegół.
Nieruchomość położona w spokojnej okolicy w pobliżu punktów handlowych i usługowych. Nie ma problemu z dostępnością miejsc parkingowych.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe EAS Sp. z o.o.

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe EAS Sp. z o.o. z siedzibą przy , 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ewa@eas.pl… czytaj więcej
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu