Gorzów Wielkopolski

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
439 000 PLN
Powierzchnia
44,55 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie 2-pokojowe, położone na pierwszym piętrze w bloku na os. Europejskim przy ul. Londyńskiej.
Doskonała lokalizacja, szybki dojazd z centrum miasta. W pobliżu sklepy, przystanki autobusowe, szkoła i przedszkole.

Mieszkanie o pow. 44,55 m2 składa się z salonu z wyjściem na balkon, sypialni, oddzielnej kuchni, oraz łazienki. Mieszkanie wyremontowane, gotowe do wprowadzenia, nie wymaga nakładów.
Meble kuchenne w zabudowie wraz ze sprzętem AGD. Mieszkanie dostępne od zaraz.

Dostępne media: pełne media z sieci, jest również gaz. Czynsz około 500 zł plus prąd.

Niewątpliwym atutem mieszkania jest jego położenie na dynamicznie rozwijającym się osiedlu. Pod blokiem zadbany skwer z placem zabaw dla dzieci oraz liczne miejsca postojowe.

Serdecznie zapraszamy na prezentację.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe EAS Sp. z o.o.

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.