Gorzów Wielkopolski, Centrum

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
399 000 PLN
Powierzchnia
86,93 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
Parter

Oferujemy Państwu 4 pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji, o pow. 86,93 m2 w centrum miasta, położone przy ul. Teatralnej w Gorzowie Wlkp.

Mieszkanie składa się z czterech pokoi, ( pierwotny stan mieszkania to 3 pokoje), oddzielnej przestronnej kuchni, łazienki z wc, oraz dużego przedpokoju, dotychczasowo wykorzystywane jako biuro sprzedażowe. Mieszkanie posiada duży potencjał aranżacyjny i po remoncie stanie się idealnym miejscem dla rodziny, jak również może pełnić funkcję lokalu handlowo/usługowego. Nieruchomość posiada dwa niezależne wejścia.

Mocną stroną nieruchomości jest lokalizacja charakteryzująca się szybkim dostępem do wielu punktów handlowo-usługowych jak również rekreacyjnych.

Do mieszkania przynależą 2 piwnice, miejsca postojowe ogólnodostępne.

Czynsz: ok 375 zł/ 1 osoba + prąd + gaz wg zużycia.

Szybki termin przekazania.
Zapraszamy na prezentację!!

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe EAS Sp. z o.o.

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe EAS Sp. z o.o. z siedzibą przy , 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ewa@eas.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu