Więcław

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 299 000 PLN
Powierzchnia
1 324 m2

NIERUCHOMOŚĆ KOMERCYJNA- HALA-MAGAZYN.
Jeśli szukasz idealnego miejsca na prowadzenie działalności gospodarczej, zapoznaj się z naszą ofertą sprzedaży obiektu komercyjnego w miejscowości Więcław, województwo zachodniopomorskie, powiat myśliborski, gmina Dębno.
Nieruchomość składa się z dwóch osobnych hal o łącznej powierzchni zabudowy 1324 m2. Powierzchnia użytkowa obiektu posiada 1277,49 m2. Na metraż składa się także biuro,szatnia, wc oraz pomieszczenia socjalne dla pracowników.
Obiekt położony na działce o powierzchni 0,2625 ha.
Teren płaski.
Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Dostępne media: woda,kanalizacja,prąd.
Nieruchomość nadaje się do różnych rodzajów działalności, takich jak produkcja, magazynowanie, handel, usługi czy logistyka.
Możesz ją zaadaptować do swoich potrzeb i wymagań, a także rozbudować lub przebudować w przyszłości.
Działka oferuje dużo przestrzeni i możliwości aranżacyjnych.
Zapraszamy na prezentację!

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ukształtowanie działki: Płaska

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe EAS Sp. z o.o.

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe EAS Sp. z o.o. z siedzibą przy , 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ewa@eas.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu