Gorzów Wielkopolski

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 500 000 PLN
Powierzchnia
367,80 m2

Budynek prosperującego warsztatu samochodowego o pow. 367,8 m2, na os. Staszica.

Obiekt położony na działce o pow. 1559 m2, ogrodzonej w całości, z szeroką bramą wjazdową. Dojazd drogą utwardzoną.

Składa się z części warsztatowej, magazynowej, biurowej i socjalnej.

Część warsztatowa o pow. ok. 220 m2 posiada 4 stanowiska z 3 bramami wjazdowymi o wymiarach 5,2 x 5,95 m, 3,9 x 4,5 m i 3,2 x 3,6 m (szer. x wys.). Maksymalna wysokość hali to 6,5 m. Na 3 stanowiskach znajdują się kanały. Rozprowadzona jest instalacja elektryczna i powietrzna pod urządzenia warsztatowe. Przy wejściu na warsztat znajduje się 1 przeszklone pomieszczenie biurowe.

Część magazynowa składa się z dwóch dużych pomieszczeń o łącznej pow. ok. 100 m2. Część socjalną stanowią 4 pomieszczenia pracownicze wraz z zapleczem sanitarnym.

W budynku prąd, woda, kanalizacja, kanalizacja na ścieki przemysłowe, ogrzewanie nadmuchowe + w pomieszczeniu biurowym piec opalany drewnem. Przed obiektem utwardzony plac.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe EAS Sp. z o.o.

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe EAS Sp. z o.o. z siedzibą przy , 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ewa@eas.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu